Międzynarodowe Targi Poznańskie

grudzień 15, 2017  |   Informacje   |     |   Możliwość komentowania Międzynarodowe Targi Poznańskie została wyłączona

Informujemy, że w dniach 30 stycznia – 2 lutego 2018 roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, oraz w dniach 22-24 lutego 2018 roku Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA.

BUDMA to najważniejsze w Polsce, ale i jedno z wiodących w Europie miejsc spotkań szeroko pojmowanego sektora budowlanego. Od ponad 25 lat targi te są. zwiastunem trendów technologicznych, areną rynkowych premier oraz platformą międzynarodowych kontaktów handlowych. Co roku odwiedza je kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów z całego świata poszukujących nowości, inspiracji, a przede wszystkim nastawionych na zawarcie długoterminowych kontraktów.

GARDENIA natomiast już po raz dwunasty połączy biznes oraz pasję do ogrodnictwa, skupiając w jednym miejscu i czasie innowacyjne rozwiązania oraz nowości ogrodnicze z Polski i całego Świata, profesjonalnych zwiedzających i najważniejsze ogrodnicze autorytety. Przez lata targi rozrosły się do skali wydarzenia międzynarodowego, którego renoma i prestiż znane są w całej Europie. W 2017 roku ekspozycja wystawiennicza zajęła ponad 39.000 m2. Swoją ofertę zaprezentowało przeszło 600 wystawców, a blok targów GARDENIA/SPECIAL DAYS/SPORT INVEST odwiedziło niemal 29.000 osób.

Międzynarodowe Targi Poznańskie nieustannie wspierają polskich producentów w poszukiwaniu nowych rynków zbytu. Śluzy temu proeksportowy program HOSTED BUYERS. Jego priorytetowym celem jest zintensyfikowanie dialogu i wzajemnej kooperacji pomiędzy producentami i dystrybutorami z branż budowlanej i ogrodniczej na jak najszerszej, międzynarodowej płaszczyźnie.

EN PL UK